مقاله نقش انتقال انقلاب و استهلاک در تبدیل موضوع
پژوهشکده فقه و حقوق، مقاله«نقش انتقال، انقلاب و استهلاک در تبدل موضوع» به عنوان اثر برتر شناخته شد. در نخستین آیین تجلیل از برترین آثار پژوهشی در حیطه موضوع شناسی از مقاله حجت الإسلام و المسلمین فرحناک تقدیر شد.
نخستین آیین تجلیل از برترین آثار پژوهشی موضوع شناسی در نیم قرن اخیر، توسط مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی برگزار گردید و در این جلسه مقاله«نقش انتقال، انقلاب و استهلاک در تبدل موضوع» اثر حجت الإسلام و المسلمین علیرضا فرحناک عضو هیأت علمی گروه دانش های وابسته به فقه پژوهشکده فقه و حقوق بع عنوان اثر پژوهشی برتر انتخاب شد. در بخشی از متن لوح تقدیر چنین آمده است:
محقق ارجمند جناب آقای علیرضا فرحناک موسسه موضوع شناسی احکام فقهی کوشش خستگی ناپذیر و اندیشه ورزی عالمانه شما را در پدید آوردن مقاله«نقش انتقال، انقلاب و استهلاک در تبدل موضوع» می ستاید و با انتخاب آن به عنوان اثر پژوهشی برتر، سپاس خود را در قالب این لوح به حضورتان تقدیم می کند. از خداوند حکیم و علیم فروتنانه می خواهی شما را در یاری رساندن به گسترش فرهنگ و فقه آل محمد علیهم السلام موفق و مؤید بدارد.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 11

آدرس: قم - میدان شهدا - خیابان معلم   پژوهشکده فقه و حقوق
تلفن: 371160 - 025  داخلی 1364
ایمیل: feqh@isca.ac.ir

ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

پژوهشكده فقه و حقوق
مجری سایت : شرکت سیگما